Přeskočit na obsah

KDE JSME HRÁLI

Barbar music club
24.3.2023 – pátek

V tomhle klubu jsme soutěžili v rámci soutěže Líheň. Ačkoliv jsme vypadli ve čtvrtfinále, tak si nás majitel Pavel pozval, ať mu tam znova předvedeme parádní show! Stalo se a díky!

Parádní open air
3.9.2021 – pátek

První ročník skromného festivalu pod širým nebem. Kapel bylo hodně, bylo to super. Těšíme se na další ročník!

Hradec Králové
25.6.2021

Zde jsme hráli v rámci neoficiálního doprovodného programu divadelního festivalu Regiony. Byla to boží párty přímo na ulici a díky všem za super zážitek!

Děčín – Šance Muzikus
12.9.2020 – sobota

Daleko od naší rodné hroudy jsme dostali jedinečnou příležitost zahrát si v na stage Rogalo DC. V rámci Děčínských slavností a to na krásném nábřeží řeky Labe. Vybral si nás sám Antoním Moravec a to podle účasti v Šanci Muzikus, kde se mu prý líbily naše písně. Po nás hrála kapela Doctor Victor, což byli před časem předskokani AC/DC v Praze. No a bylo to úžasný, i přes menší trable s vaňkovou dodávkou jsme si dali pořádný road trip.

Skalákův Mlýn – Festival Napříč
29.8.2020 – sobota

Pozvali nás do rodiště českého undergroundu! Festival trval klasicky od pátku do soboty, my jsme hráli v sobotu odpoledne na velké scéně. Lidi říkali, že jsme tam zanechali dojem, dokonce došlo i na rány pěstí a to už za něco stojí!


Vyškov – Klub Bombastic
25.7.2020 – sobota

Taková malá zahradní akce s dobrým zvukem a zázemím. Obdrželi jsme pozvání na hraní v klubu Bombastic ve Vyškově. Společně s námi zahrály kapely Zylwar a Iridium. Hlavně to bylo poprvé, co jsme dali druhý koncert z dvojáku, takže tohle byla ta pravá šňůra. Pro ty kdo ještě vydrželi, trvala párty tradičně až do rána a spalo se na pódiu.

Vše o akci najete zde.


Brno – Stará Pekárna
24.7.2020 – pátek

Tohle bylo jedinečný. Když člověk vstoupí do Staré Pekárny, práskne ho přes nos nádech jazzových klidných večerů. Proto jsme zvlášť na tuto akci oprášili Akustické Víčko a zahráli kompletně unplugged (akustické kytary, kontrabas), i společně s hostem Shimpim na pozoun. Po nás už skoro tradiční parťák – kapela Zbytky sluchu! Bylo to notně ze všech sil, respekt pro ty, co ráno vstávaj a jedou hrát do Vyškova…

Více informací na FB události zde.


Brno – Rusty nail
19.6.2020 – pátek

Hodně, hodně! nezapomenutelná akce. Dvě kapely co dal dohromady vlastně majitel klubu. Dva hudební směry co se tady docela šťastně potkaly. Dvě generace! No to zas ne. Víčko a 301, tak jiný a tak podobný, ale patří to k sobě jak máslo s chlebem. Víčko tady bylo v kompletním složení včetně všech (slovy: dvou) hostů – Shimpi i Frutísek! Byl to velkej večírek i s pořádnou afterparty u Vaňkovic doma na Údolní.

Facebook událost zde.


Brno – Starobrno free night
4.6.2020 – pátek

Tradiční večer mladých a začínajících kapel, kde jsme se ocitli na chvostu line-upu, ale ani to nás neodradilo od pořádně našlapanýho line-upu, tentokrát jsme odehráli kytarový set, aby to mělo šťávu a taky proto, že Brno toho čekalo za krátkou dobu poměrně hodně a je dobrý to volit jinak, aby to bavilo nás a tím i ty lidi na nás. A jo, rozehřáli jsme klub a nadechli se po (první) koronový pauze do pořádný šňůry živýho hraní..

Podrobnosti checkuj tady.


Live stream
4.5.2020 – pondělí

Tuhle dobu už dneska nikdo nepamatuje. Lidi zavřený doma, zavřený hospody i kluby, žádný koncerty, už máš nastahovaný a zaplacený všechny netový televize i hudební platformy a furt to není vono. A do týhle doby jsme se domluvili s klukama z Živýho ozvučení na pořádným streamovaným koncertě. A bylo to přinejmenším zajímavý. Co si budem, lidi naživo jsou prostě nejvíc, ale zas na druhou stranu, ten dosah, co to mělo, nás dost příjemně přkvapil. Takže zkušenost rozhodně dobrá a hezky jsme si zahráli.

Detaily máš tady.

Přenos (včetně záznamu) můžeš sledovat na tomhle odkazu.


Brno – Bajkazyl
6.3.2020 – pátek

Jo to byly ty časy, kdy jsme si z té hygieny a celé corony dělali ještě prdel. A to byl taky jeden z posledních normální koncertů staré doby. Přijel slavný pražský polka-punk ŠOULET aby si stoupnul na pódium s brněnským pop-punkem VÍČKO pěkně v Brně, v Bajkazylu, v pátek, za kilíčko.

Facebook událost zde.


Brno – Rusty Nail -PUNKULTURA vol. 2
17.1.2020 – pátek

S kapelou Ve Vlastní Šťávě nás dal zase pro změnu dohromady náš dvorní kytarář Honza Fic. Je to takový heavy folk z Černé hory u Brna, člověk v té hudbě vidí krásu manželského soužití i snoubení prvků co spolu zdánlivě nesouvisí, jako je ženský folkový zpěv s pořádně našláplou až punkovou kytarou. A vlastně na jejich pozvání jsme se tam octli my a parádně si to užili.

Facebooková událost tady.


Brno – Art Bar – Alex’s Hand (USA/D), Víčko
11.11.2019 – pondělí

Brněnský koncert v rámci turné kapely Alex’s Hand: Avantgardní a experimentální rocková skupina, která se točí okolo baskytaristy Kellena Millse a bubeníka Nica Barnese. Založena byla v Seattlu (Washington) v roce 2011, v současnosti působí v Berlíně. Víčko mělo za úkol rozehřát celou akci, ale taky tak, aby nikdo nerušil divadlo na hlavním sále v klubu. Zvláštní kompromis, ale s respektem k umění všeho druhu jsme se toho zhostili důstojně a pak to s těma podivínama pořádně dopařili.

Info o akci najdeš tady.

Hradec Králové – Továrna
7.5.2019 – úterý

Společný koncert KAIROS & VÍČKO.

Více informací na Facebooku.


Svratka – Plísňák
17.11.2018 – sobota

V pořadí druhá letošní podzimní akce v Plísňáku bude mít podtitul Sametová. Na začátek možná bude překvápko (dáme včas vědět) a hned po něm nám rozproudí v žilách krev brněnská punk-rocková kapela Víčko, která má své kořeny v Herálci, takže to jsou skoro lokálové. Nažhavenou náladu, kterou nám Víčko připraví, podpoří žánrově unikátní kapela Corpulent Provocateur, hrající !vostrý! rock s prvky syrového funky, opírající se o muziku z 90. let, kombinující různé styly.

Více informací na Facebooku.

Praha – Hospoda Brouk
15.6.2018 – pátek

Hrajeme v Práglu s touhle hardcore punk smečkou, která si říká One step ahead.

Dále zahrají Interpunkce a Haunebu Zwei no a s nima samozřejmě my.

Více informací na Facebooku.

Brno – MENDELU Majáles
25.4.2018 – středa

Takže jo! Chtěj, ať hrajeme s dalšíma super kapelama na MENDELU Majálesu v Klubu GREEN. Počasí má být super, tak prostě doval, dej si pivo, párek a poslouchej dobrou hudbu.

Všechno se dočteš tady.

Brno – Clubwash – PUNKULTURA
8.12.2017 – pátek

Úvodní ročník námi pořádané akce zvaná PUNKULTURA. Přijďtě okusit, co znamená žít punkem. S námi a kapelou Projekt Kokrkhel. Kdo přijde, nebude litovat.

Jestli Tě zajímá víc – čuč sem.

Brno – Pepsi Free Night: Herd Instinct, Gimme Shelter, Víčko
18.9.2017 – pondělí

V rámci Pepsi Free Night si zahrajeme společně s kapelama Herd Instinct a Gimme Shelter. Bude to zdarma a bude to nářez.

Už radši lustruj událost na Facebooku.

Brno – Pizza Bar Těsně Vedle
19.5.2017 – pátek

Koncert v naší oblíbené hospůdce. Jako předvoj se nám ukáží Savoy Trouble a zahrají svůj akustický rock. Přijďtě si užít domácí atmosféru a pořádně zakalit!

Brno – Klub Desert
13.10.2016 – čtvrtek

Koncert začínající kapely z Brna. Součástí programu bude i vystoupení Geng Beng!
Start akce v 19.00
Vstup: 50 Kč na místě, vstupenky budou slosovatelné o 3 hry Scracker!

Potvrď účast na Facebooku!

.

LÍBÍ SE VÁM NAŠE HUDBA?

NA ODKAZECH DOLE JI MÁTE ONLINE

SPOTIFY

BANDCAMP

SOUNDCLOUD

YOUTUBE MUSIC